מטבח כפרי מודרני במלונות באילת

אחד מהשילובים היפים ביותר הוא השילוב כפרי מודרני. הדבר היפה ביותר בשילוב זה שלצד החזרה אל הטבע החמימות שמאפיינות את המטבח הכפרי. לצד זה לא מוותרים על המודרניות ועל הטכנולוגיה. על זה ידבר המאמר הזה. הבשלנים יודעים שאם  משטח העבודה לא מספיק רחב וגדול, הדבר יקשה עליהם מאד בבישול וחיתוך ולכן מעבר לשימוש בחומרי הגלם הטבעיים והשמירה על הטבע, יש צורך גם לא לוותר על הנוחות והאיכות של משטח העבודה כי זה יכול לגרום לחוסר הנאה בפעולת הבישול. מעבר לעיצוב חשובה יותר מכל הנוחות.

מטבח כפרי מודרני השילוב בין כפר לטכנולוגיה

היתרון הגדול של מטבחים במלונות כפריים מודרניים היא העובדה כי הם תורמים את הטכנולוגיה לזכותם במטבחים במלונות כפריים מודרניים יהיו חלקי פרזול איכותיים. הארונות יפתחו פתיחה מלאה ללא צורך להחליף את חלקי הפרזול שיהיו עשויים מהחומר האיכותי ביותר הקיים.

מגירות של מטבח כפרי יהיו בעלי ידיות איכותיות ומיוחדות ובעצם מטבח כפרי רותם היתרונות של הטכנולוגיה אל הכפרי. במטבח זה תהיה את החמימות והכפריות שכה דרושה בחיים המודרניים. יחד עם זאת מבלי להתפשר בכלל על הנוחות.

בישול בקלי קלות

במטבחים במלונות כפריים מודרניים יהיו כלי בישול איכותיים ומוצרי חשמל מודרניים מהמתקדמים בעולם. כך שחווית הבישול תהיה קלה ונוחה יותר. זוהי הייחודיות של המטבח הכפרי מודרני שמעצב מטבחים במלונות מצליח לשלב בייחודיות מופלאה את המכשירים המודרניים מבלי להיפרד כלל ומהמאפיינים של המטבח הכפרי.

שפע של החיים המודרניים

בעבר השפע היה דלך ולכן לא היה צורך בארונות מטבח עמוקים וגדולים. רבים מהמטבחים במלונות באילת הכפריים בעבר לא היו עם ארונות גדולים או מעט ארונות. כיום השפע של החיים המודרניים מצריך ארונות עמוקים וגדולים יותר או מספר ארונות רב שיכיל את כל המוצרים שהחיים המודרניים מציעים.

תכנון הארונות

חשוב לתכנן את הארונות שכמובן יהיו עשויים מעץ מלא כיאה וכראוי למטבחים במלונות באילת כפריים איכותיים. הפרזול שלהם יהיה עשוי ממתכת איכותית חשוב לתכנן את הארונות כך שניתן יהיה בקלות  לשלוף את הנצרך, כמו כן תהיינה גם דלתות פנים מודרניות במידת הצורך.

דילוג לתוכן