טיפים לעיצוב מטבח כפרי במלונות

במשך שנים המזווה שימש מטבחים במלונות בירושלים רבים על מנת לארגן ולאחסן את המוצרים השונים. גם בעבר כאשר המטבח היה מקום מלוכלך ומלא עשן עדיין הייתה בו פינה נפרדת לאחסנת המוצרים. חלק נרחב מעיצוב מטבחים במלונות מוקדש למזווה. במזווה משתמשים למגוון רחב של מטרות שונות. לאחסון מוצרי חשמל קטנים לאחסון של מוצרים שצריכים אותם לעיתים קרובות או שסתם קנו מהם כמות גדולה שאין לה מקום בארונות המטבח וקופסאות שימורים למקרה חירום. באופן אירוני מטבחים במלונות גדולים מכילים בתוכם גם מזהה והם גם כאלו שיגנו עליהם בעזרת דלתות פנים. רוב מטבחים במלונות מודרניים מכילים בתוכם מזווה כי יש לו יתרונות רבים עליהם נדבר במאמר זה.

היתרונות של מזווה

מקום אחסון

היתרון הראשון והעיקרי של מזהה היא העובדה שבארגון נכון של המוצרים שצריכים להיות אתם ממפנים מקום בארונות המטבח ובמשטחי העבודה כמו כן במטבחים במלונות רבים יש מזווה מעוצב. היתרונות של מזווה שהוא חוסך מקום למוצרים אחרים ולכן רבים מבין האנשים מעדיפים מזווה בארונות מטבח.

תכנון נכון

היתרון השני שבעזרת תכנון  נכון והוספת מדפים מיוחדים בעיצוב אישי ניתן לארגן את המזווה כך שהוא יצליח לשמור על איכות המוצרים ועל הסדר. מטבחים במלונות בצפון מעוצבים מכילים מגוון רחב של פתרונות כאלו.

כדאי גם לנצל את עומק הארון על ידי התקנת מדף מסתובב לתבלינים ומוצרים שונים בלי להפוך את הארון כולו.

חיסכון

המזווה הוא גם חיסכון בכסף הוא מכיל מגוון רחב של מוצרים שאתם צורכים לעיתים קרובות במקום להשתמש באריזות מקוריות אתם יכולים להשתמש במיכלים תוך ציון התכולה על כל מיכל. כך גם תמנעו מחרקי מזון הנמצאים באריזות שלא מאוחסנות היטב. על מנת להשתמש בכל היתרונות של המזווה כדאי לתלות במקום בולט רשימה של קניות ולחדש את המלאי בהתאם לחוסר.

קיימים מגוון רחב של מיכלים המתאימים למגוון רחב של שימושים ומגיעים במגוון גדלים. כאשר אתם יודעים מהם המוצרים הנמצאים במזווה אתם יכולים לערבב טעמים שונים וליצור אוכל טעים יותר כמו כן אתם יכולים לתכנן מראש רשימה ומתכון על פי המוצרים שיש כבר, אז אם אתם עושים חופשה במלונות בתל אביב, תהנו.

דילוג לתוכן